Кухонна мийка lveus Quadrix 50 Monarch Collection 1122691

- В наявності
- Код: 67027981
48 659 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Alveus Steel Quadrix 50 мідь 1122691
Сталева мийка Quadrix має вишуканий дизайн, гарні лінії та відтінок сучасності. Мийка виготовлена з нержавіючої сталі. Мийка встановлюється як врізна. З такою унікальною мийкою Ваша кухня придбає оригінальність.
До раковини йде злив в колір чаші.
Характеристики продукту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 55 cm |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Коротка сторона | 45 cm см |
| Мoдель | Monarch Quadrix 50 1122691 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 48 659 ₴

