Кухонна мийка Blanco Zerox 700-If/A 523102

- В наявності
- Код: 59715807
63 920 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Програма врізних раковин із характерними геометричними формами
Входить у вартість
переливна та зливна арматура з отвором InFino® 3 ½" із сітчастим фільтром, автоматичною заглушкою PushControl®, монтажним комплектом (без ущільнення)
Технічні поради
Ширина тумби під мийку: 80 см. Глибина чаш: 185 мм. У всіх моделях IF з лінійки SteelArt, оснащених планкою для змішувача, за додаткову плату можливе виконання індивідуальної конфігурації отворів. Усі типи автоматичного керування розетками можна знайти на сторінці xxx.
Гарантія виробника: 2 роки
Безстрокова гарантія: Comitor Sp. z o. також пропонує постійну гарантію в Польщі, просто зареєструйте її протягом 2 років з дати покупки, використовуючи форму: www.wieczystagwarancja.pl >
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 76 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 18,5 cm см |
| Коротка сторона | 51 cm см |
| Мoдель | ZEROX 700-IF/A 523102 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 63 920 ₴





