Кухонна мийка Franke Sirius SID 651-78 (114.0181.979)

- В наявності
- Код: 15383153
11 548 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Онікс Franke Sirius SID 651
Врізна мийка на 1,5 чаші з сушаркою з матеріалу Tectonite. Зовнішні розміри 1000 х 510 мм. Камери з розмірами 350 х 410 мм і 160 × 350 мм. Глибина камер 200 і 130 мм. Призначений для шаф з мінімальною шириною 600 мм.
Технічні дані:
Sirius lineColor OnyxType 1.5-bowlWith drainer ReversableAutomatic пробка Немає обладнання в комплектіЗливна пробка із сифономШирина [мм] 1000Довжина [мм] 510Глибина [мм] 200Матеріал ТектонітСпосіб встановлення Вбудований у стільницюОтвори Можливість вибивання отворуМін. ширина шафи [мм] 450 Ширина виїмки в стільниці [мм] 760 Довжина виїмки в стільниці [мм] 480 Форма камер Прямокутна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 13 cm - 20 cm см |
| Коротка сторона | 51 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Ширина камери | 35 cm |
- Ціна: 11 548 ₴


