Кухонна мийка Franke Maris MRG 651-78 (114.0255.808)

- В наявності
- Код: 17851609
20 983 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розмір дренажу: 3 1/2" Кількість отворів (для змішувача, ручки автоматичної заглушки, інших): 2 отвори Ø 35 мм Зовнішні розміри: 970 мм x 500 мм Розміри камери: 350 мм x 425 мм x 200 мм Розміри малої камери: 160 мм x 300 мм x 130 мм Кількість камер: 1 1/2 Виріз: 950 мм x 480 мм Виріз за шаблоном: немає Положення сливу: реверсивна модель Оздоблення: Fragranite з дезінфікованим антибактеріальним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 97 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 20 983 ₴



