Мийка кухонна Blanco Subline 350/150-U Ceramika PuraPlus 514522

- В наявності
- Код: 18811671
33 266 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
SUBLINE 350/150-UMМаксимальний розмір камери, досягнутий завдяки спеціальній технології виробництва. Встановлення не потребує додаткових робіт. Простота догляду. Безчасова, елегантна, проста форма. Зливна система InFino – елегантна та легка в чистоті
Технічне креслення
Найкрасивіше поєднання природи та дизайну - BLANCO Ceramics
Простота догляду
Завдяки гладкій поверхні кераміку BLANCO легко мити, не витрачаючи багато часу.
Підвищена стійкість до подряпин
Будь-які роботи з керамічною мийкою не залишають на ній слідів у вигляді подряпин, оскільки кераміка має тверду і міцну поверхню (виняток становлять керамічні ножі).
Сертифікована якість
Регулярні добровільні перевірки якості підтверджують високі вимоги, які ми ставимо перед собою щодо матеріалів і якості виготовлення.
Висока стійкість до сонячного світла
Навіть під прямими сонячними променями кольори кераміки BLANCO не змінюються і виглядають красиво протягом багатьох років.
Підвищена стійкість до високих температур
Керамічні раковини BLANCO обпалюються при температурі вище 1200 °C. Тому ви можете легко поставити в раковину розігріту до 280 °C каструлю або сковороду.
Висока стійкість до навантажень
Кераміка BLANCO — це компактний і міцний природний матеріал, який легко витримує навантаження, які можуть виникнути під час щоденного використання в домашньому господарстві.
Висока стійкість до побутових кислот
Нехай це буде оцет, лимонний сік або червоний буряк - побутові кислоти, луги та інші речовини не залишають слідів і не псують поверхню керамічних мийок BLANCO.
Нейтральність при контакті з їжею та гігієна
Поверхня кераміки не має смаку та запаху та є гігієнічною, що підтверджено тестами, проведеними інститутом ISEGA.
Рекомендовані продукти
_x000D_ Blanco Culina-S Steel (517598)_x000D_
_x000D_ Дошка Blanco Бук 430x280 (514544)_x000D_
_x000D_ Blanco Flexon II 60/4 (521474)_x000D_
_x000D_ Blanco Solon-IF (512471)_x000D_
_x000D_ Blanco Drainer Stainless Steel 407.5 x168 For Subline Ceramics (514542)_x000D_
_x000D_ Пластиковий сушар Blanco для підвісних відділень чорний (230734)_x000D_
_x000D_ Решітка крапельна Blanco універсальна нержавіюча сталь 384x252 (234795)_x000D_
_x000D_ Килимок Blanco Universal Stainless Steel 460x425 (238482)_x000D_
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 55,5 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 18,5 cm см |
| Коротка сторона | 45,6 cm см |
| Мoдель | Subline 350/150-U |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 33 266 ₴





