Кухонна мийка Franke Sirius SID 620 (114.0191.184)

- В наявності
- Код: 43010935
12 479 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Sirius SID 620
Мийка з 2 чашами, врізана в стільницю, виготовлена з матеріалу Tectonite. Зовнішні розміри 860 х 510 мм. Камери розміром 350 х 410 мм і глибиною 200 мм. Призначений для шаф з мінімальною шириною 800 мм.
Характеристики продукту:
- стійкість до температури до 300 градусів C - стійкість до ударів - виняткова стійкість до подряпин і стирання - непроникна, ніжна на дотик поверхня - стійкість до плям - захист від ультрафіолетового випромінювання - сучасний зовнішній вигляд матеріалу - легкість і довговічність в одна - екологічно чиста - камери: 350 х 410 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 51 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Ширина камери | 41 cm |
- Ціна: 12 479 ₴

