Кухонна мийка Pyramis Diplos 79X51 1 3/4B (070006601)

- В наявності
- Код: 73792957
13 937 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Врізна в стільницю — найпопулярніший спосіб встановлення кухонної мийки. Потрібно лише вирізати в стільниці отвір відповідного розміру і за допомогою спеціальних гачків встановити в нього мийку. Ця модель виготовлена з граніту, який є надзвичайно міцним. Завдяки цьому раковина стійка до різких перепадів температури, механічних пошкоджень і забруднень, що виникають при звичайному використанні. Цей виріб виготовлено з піраграніту, який є міцним, стійким до механічних пошкоджень та має елегантний дизайн.
Ця модель має 2 попередньо вирізані отвори, тому ви можете легко приєднати кухонний змішувач і пробкову ручку
НАЙВАЖЛИВІШІ ПАРАМЕТРИ:
Обладнання
Інструкції зі встановлення та використання
Елементи, необхідні для складання
ГАРАНТІЯ
30 РОКІВ (за даними поручителя)
ГАРАНТІЯ
ГАРАНТІЯ НЕ ПОШИРУЄ
- неправильне встановлення
- невідповідний або несумісний з інструкціями з використання
- невідповідний або несумісний з інструкціями з обслуговування
- витрати на демонтаж та повторний монтаж раковини у разі несправності та заміну раковини на нову
- дефекти, при яких структура пошкодження раковини свідчить про механічні пошкодження під час транспортування або встановлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 51 cm см |
| Мoдель | Diplos |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
- Ціна: 13 937 ₴

