Кухонна мийка Franke Ubg 620-78 (114.0575.057)

- В наявності
- Код: 79870183
20 078 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нові раковини Fragranite зачаровують і надихають. Сповнені енергії та привабливого способу життя, вони приваблюють людей, які хочуть здійснити свої мрії. Столичний характер відбивається і на облаштуванні квартир, зокрема кухні. У відповідь на потребу сучасності Franke представляє нову лінію раковин Urban.
Характеристики продукту: Стійкість до плям Стійкість до подряпин Стійкість до ультрафіолету Стійкість до ударів Поверхня, що легко очищається
Параметри Довша сторона 78 см Коротша сторона 50 см Кількість камер: 2 Підконструкція: 80 см Спосіб встановлення: втоплений у стільницю або врівень із стільницею Форма: прямокутна Зливний піддон: немає Сифон: немає Реверсивний: немає Отвір під кран: немає Матеріал: Fragranit+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 22 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Urban UBG 620-78 (onyx) |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 20 078 ₴





