Піддон для душової кабіни Novellini City R MNQ100806S-30

- В наявності
- Код: 48882736
13 687 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Новелліні Kali R 80x100x5 душовий піддон асиметричний лівий MNQ100806S-30 Тип: асиметричний душовий піддон Сторона: ліва Матеріал: акрил Колір: білий Розмір: 100x80 см Висота: 5 см Глибина: 3 см Радіус: R55 Гарантія від виробника: 24 місяці Комплектується обраним сифоном Ø90
Серія душових піддонів Kali R відрізняється інноваційністю та естетичним дизайном. Рівне, гладке дно і низький край ідеально поєднуються з високими душовими кабінами Novellini. Душові піддони Novellini Kali виробляються в Італії та гарантують найвищу якість виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novellini |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 13 687 ₴

