Піддон для душової кабіни New Trendy Mild B0633

- В наявності
- Код: 130590246
12 139 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
М'який прямокутний душовий піддон з гладкою поверхнею. Високоякісний душовий піддон, виготовлений із сучасного, надгладкого акрилового матеріалу. Забезпечують комфорт використання і підвищену стійкість до зміни кольору, подряпин і тріщин - Комфортну температуру поверхні при купанні. - Вища хімічна і хімічна стійкість. - Більший термін служби. - Легка вага для легкого монтажу. Отвір для сифона діаметром 90 мм. М'який акриловий білий 100 х 4,5 см. Глибина: 2,5 см. Білий колір (супер гладка поверхня) УВАГА!!! При доставці НАЛОЖЕННИМ платежем термін обробки замовлення ПРОДОВЖЕНО на 3 робочих дні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 12 139 ₴



