Піддон для душової кабіни Gsi Extra Flat 438411

- В наявності
- Код: 143805177
14 894 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Піддон керамічний прямокутний Бренд серії GSI EXTRA FLAT Розмір 80х80х4,5 см Довжина 800 мм Ширина 800 мм Висота 45 мм Матеріал Кераміка Форма квадрат Діаметр зливу 90 мм Вага 29 кг Упаковка 1 шт. Гарантія 2 роки Допуск на розмір сан продукції: + 1% Вантажопідйомність: 150 кг При монтажі душового піддону необхідно залишити між лотком і плиткою зазор, який заповнюється еластичним герметиком (силіконом). Детальна інструкція в інструкції. Керамічні душові піддони EXTRA FLAT з сучасним дизайном і невеликою висотою користуються популярністю завдяки своїм практичним властивостям - 100% стабільності розмірів, стійкості до подряпин, простоті обслуговування і необмеженому терміну служби. Додатково вони оснащені протиковзкою керамічною структурою. Душові піддони дозволяють встановлювати на підлогу за допомогою врізного сифона та класичної основи піддону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSI |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Мoдель | Extra Flat |
- Ціна: 14 894 ₴

