Піддон для душової кабіни Schedpol Corrina 30249

- В наявності
- Код: 111338641
13 464 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Піддон SCHEDPOL Corrina 3.0249 Smooth White прямокутний 70х110 см
Найякісніший композитний душовий піддон SCHEDPOL Corrina, створений для людей, які цінують позачасову елегантність і високий комфорт використання.
Основні характеристики продукту:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Мoдель | Corrina |
| Матеріал | Kompozyt |
- Ціна: 13 464 ₴

