Піддон для душової кабіни Radaway Doros C Stone SDRC10100104S

- В наявності
- Код: 114279478
12 887 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акриловий душовий піддон, квадратний, Doros C Stone, білий 100x100x4,5 см Radaway
Особливості душового піддону
Технічна інформація
Поверхня - конструкція душового піддону
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | Doros C |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 12 887 ₴

