Піддон для душової кабіни Laufen Pro Marbond H2109580000001

- В наявності
- Код: 99304981
21 062 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Форма: прямокутнаМатеріал: композит Marbond Спосіб встановлення: безпосередньо на підлогу, частково врізаний або врівень з підлогою. Клас протиковзання C (згідно DIN 51097) У комплекті: кришка сифона в колір душового піддону з нержавіючої сталі з порошковим покриттям стальПорізка піддону за розміром: так, з 3 сторінГарантія: 5 роківКолір: білийЦіна стосується піддону без зливний комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Pro |
| Матеріал | Konglomerat |
- Ціна: 21 062 ₴


