Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos Pt HKPT909074

- В наявності
- Код: 168108528
20 773 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
п'ятикутний душовий піддон RADAWAY KYNTOS PT 90X90 CEMENTO + СИФОН
Технічне креслення
Два типи зливних решіток на вибір
Технологічний розріз
Сифон HS1 включено
Особливості сифона
Технічне креслення сифона
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Kyntos PT |
| Матеріал | Konglomerat |
- Ціна: 20 773 ₴




