Піддон для душової кабіни Sanswiss Livada W20AS07016004

- В наявності
- Код: 101914136
22 545 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутний конгломератний піддон 70x160 см Sanswiss Livada білий W20AS07016004 Інформація про продукт: - Матеріал: конгломерат - Розмір: 160x70 см - Висота: 37 мм - Діаметр зливу: 90 мм - Колір: білий - Установка: прямо на підлогу або на ніжки (купується окремо)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 160 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Матеріал | Konglomerat |
- Ціна: 22 545 ₴


