Піддон для душової кабіни Geberit Nemea 550.595.00.1

- В наявності
- Код: 150427697
22 689 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутний душовий піддон GEBERIT NEMEA 120x80см, білий матовий 550.595.00.1 Прямокутний душовий піддон Geberit Nemea Призначення: для установки всередині будівель для зливу води з однієї душової лійки для приватних ванних кімнат і готелів для установки в комбінації з набором ніжок або рама душового піддону для установки з кронштейнами ванни врівень з поверхнею вбудованої підлоги призначений для людей з обмеженими можливостями Властивості: прямокутний зливний отвір ø 90 мм антиковзання класу А згідно EN 16165 (для руху босоніж), тільки для моделі з матовою поверхнею відповідає вимогам EN 14527, клас 1 Технічні дані: матеріал сантехнічний акрил розміри 120 х 80 см висота 3,5 см білий матовий колір Замовляється окремо: зливний комплект для душових піддонів ø 90 мм набір ніжок і траверс з розпірним кронштейном, ущільнювальний матеріал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Мoдель | Nemea |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 22 689 ₴

