Піддон для душової кабіни Sanplast B-M/Space Mineral EW (645-290-0630-01-000)

- В наявності
- Код: 36221211
39 709 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast - Space Mineral - Піддон прямокутний B-M/SPACE 90x200x1,5, кат. № 645-645-290-0630-01-000 В комплекті: сифон з кришкою. 1,5 см, комплектуються сифоном і кришкою. Характерними особливостями душових піддонів є велика, надзвичайно гладка поверхня та плоске дно. Конструкція піддонів забезпечує легку установку на підлозі або можливість вбудовування піддонів у підлогу, створюючи безбар’єрний вхід. Душові піддони Space Mineral з мінерального лиття характеризуються чудовими функціональними властивостями та естетичними цінностями. Поверхні душових піддонів надзвичайно гладкі, їх легко підтримувати в чистоті. Матеріал, з якого виготовлені душові піддони, стійкий до різних видів плям, зміни кольору та стирання. Для білих душових піддонів кришка сифона біла, для інших доступних кольорів кришка хромована. Примітки: Можливе замовлення піддону з протиковзким покриттям "Pro Safe System" (покриття за додаткову плату). Ціну уточнюйте у продавця. Pro Safe System — це спеціальне антиковзаюче покриття, яке постійно наноситься на поверхню з акрилу та мінерального лиття. Це забезпечує максимальну безпеку і комфорт купання. Естетичний, прозорий малюнок з делікатною структурою створює новий візуальний ефект у ванній к
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 200 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 39 709 ₴



