Стінки для душових кабін Rea Hugo D00045226

- В наявності
- Код: 163150327
8 005 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
БІЧНА ДУШОВА СТІНА 90 СМ, ПОЧИЛЕНЕ ЗОЛОТО, ПРОЗОРЕ СКЛО REA
Функції продукту
ОПИС ПРОДУКТУ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Hugo |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 8 005 ₴




