Стінки для душових кабін Riho Hamar 2.0 R207 Gr92200

- В наявності
- Код: 96918644
22 322 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
- оновлена версія класичної моделі кабіни з розсувними дверима - високоякісні подвійні ролики - поліровані глянцеві алюмінієві профілі - висока водонепроникність - легка установка та зняття з направляючої (роз'ємні двері) - загартована товщиною 6 мм скло - унікальний спосіб кріплення дверей для легкого обслуговування - покриття RIHO Shield за стандартом Hamar є звичайним вибором для невеликих ванних кімнат. З одного боку сучасний дизайн, зручні розсувні двері, адаптований розмір, з іншого боку практичні рішення - такі як від'єднання дверей і висока якість виконання - подвійні ролики, загартован
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Мoдель | Hamar 2.0 |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
- Ціна: 22 322 ₴





