Стінки для душових кабін OMNIRES Marina Walk-In Dnr10X+Dnr30X

- В наявності
- Код: 65900737
21 876 ₴
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна MARINA з боковою стінкою, 100 х 30 см, хром / прозора (CRTR) Код товару: MA1030CRTR
Загартоване скло з інноваційним покриттям 3M™EASY CLEAN захищає скло від накопичення води та бруду та значно полегшує очищення.
Завдяки системі DUAL MOUNT двері кабіни можна встановити як з правого, так і з лівого боку.
На продукт поширюється 5-річна гарантія.
Технічні характеристики
Бренд OMNIRES — це польська компанія з глобальним охопленням, яка вже понад 30 років поєднує інновації з пристрастю до хорошого, свідомого дизайну. Пропозиція компанії включає широкий асортимент ванної та кухонної арматури, ванн, умивальників, унітазів, душових піддонів, душових кабін, а також меблів та аксесуарів для ванних кімнат у широкому діапазоні стилів, кольорів та оздоблення. Продукція бренду створюється у співпраці з відомими польськими та іноземними дизайнерами, з увагою до кожної деталі та з використанням матеріалів найвищої якості. Компанія отримала багато нагород за унікальний дизайн та ін
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnires |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | Marina |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 21 876 ₴


