Стінки для душових кабін Radaway Modo New Ii WalkIn 389104-54-01W

- В наявності
- Код: 100835882
23 031 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Modo New Black II з вішалкою, душова кабіна 100 см
Варіант продукту
Найважливіші функції продукту
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | Modo New Black II |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 23 031 ₴







