Стінки для душових кабін Radaway Furo WalkIn 10106588-54-01L+10110544-01-01

- В наявності
- Код: 98877539
37 360 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Furo Black 110x200 см у прозорому склі від Radaway
- ЛІВИЙ варіант
Особливості серії Furo Black
Скло та його захист
Кабіна має захисне покриття EasyClean Це невидимий неозброєним оком полімерний захисний шар, який наноситься в процесі обробки скла. Має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів. Для чищення вам знадобиться лише м’яка ганчірка та вода, що заощадить ваш час і гроші. Однак якщо з’являється забруднення, яке важче видалити, його можна легко очистити очисником скла, який не пошкоджує покриття EasyClean.
Технічні дані
Додаткові параметри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Коротка сторона | 110 cm см |
| Мoдель | Furo Walk-In |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 37 360 ₴

