Стінки для душових кабін Radaway Modo New I WalkIn 388124-54-01

- В наявності
- Код: 61206524
23 700 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна Modo New Black I Walk-In 120x200 RADAWAY
Характеристики кабіни
Кабіни Modo New Black Walk-In доступні з прозорим склом у стандартній комплектації
Технічне креслення
Деталі технічного креслення
Способи складання кабіни
Незвичайні варіанти
Додаткові варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Коротка сторона | 120 cm см |
| Мoдель | Modo New Black I |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
- Ціна: 23 700 ₴








