Стінки для душових кабін Radaway Furo WalkIn 10106838-01-01R+10110794-01-01

- В наявності
- Код: 98550155
39 341 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Furo Walk-In 160x200 права RADAWAY
Характеристики кабіни
Кабіни Furo Walk-In стандартно мають прозоре скло
Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. На фото № 1 показано скло без покриття, на фото № 2 – з покриттям Easy Clean. Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
Технічне креслення
Способи складання кабіни
Незвичайні варіанти
Додаткові варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 160 cm см |
| Коротка сторона | 160 cm см |
| Мoдель | Furo Walk-In |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 39 341 ₴










