Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5515

- В наявності
- Код: 160257708
48 987 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Walk in New Modus, двокомпонентна, розміри 140х80х200 см, фірма NEW TRENDY, скло прозоре
Кабіна універсальна - можлива установка як лівого, так і правого варіанту.
Характеристики кабіни
Нова модель Modus має елегантні хромовані деталі з глянцевим покриттям.
Технічна інформація
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (**платні)
ВАРІАНТИ СКЛА
Стандартно прозоре скло.
Захист скла
Якщо ви плануєте встановити душову кабіну на піддон - ви знайдете відповідні піддони на наших аукціонах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 cm |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Мoдель | New Modus |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 48 987 ₴

