Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5519

- В наявності
- Код: 160257701
48 987 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy New Modus душова кабіна 130x90x200 см прозоре скло EXK-5519 - специфікація
Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Обслуговування від дверей до дверей - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі несправності до вашої ванної кімнати приїде сервісний технік, щоб усунути несправність. Вам не доведеться нікуди відправляти товар, адже весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом. Завдяки послугам «від дверей до дверей» New Trendy ви будете міцно спати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 130 cm |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | New Modus |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 48 987 ₴

