Фрезер Makita DPJ180RFJ
  • В наявності
  • Код: 62687598
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Фрезер Makita DPJ180RFJ
Фрезер Makita DPJ180RFJ
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний рубанок, рубанок 82 мм з гальмом, 18 В LXT2x3Ah, валіза Makita DKP180RFJ MAKPAC характеристика: Акумуляторний рубанок Makita DKP180 18V 82 мм - потужний і точний деревообробний верстат. Рубанок, який багато хто називає просто рубанком, є незамінним елементом обладнання кожного професіонала, який займається обробкою дерева на будівництві. Варто познайомитися з моделлю акумуляторного рубанка Makita DKP180, яка відрізняється своєю ефективністю і точністю. . Однією з найважливіших переваг рубанка Makita DKP180 є його ефективний двигун, який гарантує вражаючу швидкість обертання до 15 000 об/хв., завдяки цьому інструменту робота по дереву стає швидкою та ефективною. Машина оснащена двома лезами, які точно та ефективно видаляють матеріал на ширині 82 мм. Це дозволяє досягти акуратних і рівних поверхонь обробленої деревини. Одним з ключових аспектів роботи з цим рубанком є можливість регулювати глибину стругання. Рубанок DKP180 пропонує цілих 20 позицій, що дозволяє точно регулювати глибину стругання від 0 до 2 мм при роботі з оброблюваним матеріалом. Максимальна глибина фальца становить 9 мм, що забезпечує широкі можливості адаптації інструменту до різних завдань. Makita DKP180 - це інструмент, розроблений з урахуванням зручності роботи. Можливість роботи з мішком для пилу або підключенням пилососа дозволяє підтримувати порядок на робочому місці та мінімізувати пил.
Технічні дані: Тип живлення: Перезаряджається Тип батареї: Li-Ion 18V LXT Кількість батарей: 2x3Ah
Тип двигуна: щітка Швидкість обертання: 15 000 об/хв Ширина стругання: 82 мм Глибина стругання: 0-2 мм
Регулювання глибини стругання: Є - 20 позицій, кожні 0,1 мм Максимальна глибина фальца: 9 мм Можливість зняття фаски: так Система відведення пилу: так - з'єднання 45/50 мм
Кількість ріжучих лез: 2 Робота з паралельним гідом: Так Довжина: 333 мм Ширина: 157 мм Висота: 160 мм Вага: 3,5 кг (батарея 6 Ач)