Болгарка (Кутова шліфувальна машина) Metabo WE 2000-230 (606432000)

- В наявності
- Код: 76956025
8 583 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Metabo WE 2000-230
Кутова шліфувальна машина 230 мм / 2000 Вт
Включено
Технічні характеристики
УВАГА: ЗОВНІШНЯ УПАКОВКА ЗНОШЕНА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5,2 kg |
| Волість | 2000 W |
| Діаметр диска | 230 mm |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Мoдель | WE 2000-230 606432000 |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 6600 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 8 583 ₴



