Болгарка (кутова шліфувальна машина) Hikoki G13SE3YHZ

- В наявності
- Код: 96833360
9 304 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
G13SE3 YH
Характеристики продукту
Детальна інформація
Покупка включає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,5 kg |
| Волість | 1400 W |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 11500 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 9 304 ₴

