Болгарка (кутова шліфувальна машина) Bosch GWS 27-230 JR Professional 06018C7320

- В наявності
- Код: 165917416
13 004 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ОПИС ПРОДУКТУ
GWS 27-230 JR PROFESSIONAL
У набір входить:
Перевірте поточні акції
ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ
Bosch Heavy Duty – потужність, ефективність і довговічність у новій версії!
Покращує ергономічність і комфорт завдяки функції обертання головної ручки на 90°; особливо для різання.
Система Vibration Control знижує рівень вібрацій, забезпечуючи більш комфортну роботу
Запобігає автоматичному запуску пристрою після відключення електроенергії. Лише після свідомого ввімкнення інструмент буде готовий до використання
Ко
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6,3 kg |
| Волість | 2700 W |
| Діаметр диска | 230 mm |
| Діаметр коливального руху (мм) | 0 |
| Мoдель | GWS 27-230 JR Professional |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 6500 |
| Напруга | 230 V |
| Розподіл | Bosch Professional |
- Ціна: 13 004 ₴









