Болгарка (кутова шліфувальна машина) MILWAUKEE AGV 15-125 XE (4933428127)

- В наявності
- Код: 17499619
15 078 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
AGV 15-125 XE | Потужна кутова шліфувальна машина
1550 Вт
Двигун PROTECTOR зі статором, покритим епоксидною смолою, і додатковим захистом обмотки гарантує значно довший термін служби інструменту. Компактна та тонка конструкція забезпечує зручну роботу. Функція повільного запуску. Функція блокування лінії запобігає повторному запуску після відключення електроенергії. Захист від перевантаження, щоб запобігти перегріву. Запобіжна муфта захищає користувача. від травм, спричинених віддачею інструментуFIXTIC™ - заміна без ключа щит
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,6 kg |
| Волість | 1550 W |
| Діаметр диска | 230 mm |
| Діаметр коливального руху (мм) | 0 |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 11000 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 15 078 ₴



