Болгарка (кутова шліфувальна машина) MILWAUKEE AGV 15-125 XC (4933428120)

- В наявності
- Код: 20065310
11 915 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
AGV 15-125 XC | Потужна кутова шліфувальна машина
Двигун PROTECTOR потужністю 1550 Вт зі статором, покритим епоксидною смолою, і додатковим захистом обмотки гарантує значно довший термін служби інструменту. Компактна та тонка конструкція забезпечує зручну роботу. Функція плавного пуску. Функція блокування лінії запобігає перезапуску після відключення електроенергії. Захист від перевантаження, щоб запобігти перегріву. Запобіжна муфта захищає користувача. від травм від віддачі інструментуFIXTIC™ - без ключа заміна диска
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2 kg |
| Волість | 1550 W |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Діаметр коливального руху (мм) | 1 |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 11000 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 11 915 ₴



