Болгарка (кутова шліфувальна машина) Metabo WB 18 LTX BL 15-125 Quick (601730840)

- В наявності
- Код: 150814106
22 794 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
WB 18 LTX BL 15-125 Quick (601730840) Акумуляторна кутова шліфувальна машина 18 В; metaBOX 165 л; з гальмом, швидкозатискною гайкою, поворотною батареєю Безщіточна акумуляторна кутова шліфувальна машина нового покоління: найпотужніша у своєму класі, така ж потужність, як мережевий пристрій 1500 Вт. рівень захисту користувача: диск зупиняється протягом 1,5 секунд після вимкнення. Система M-Quick для заміни диска одним інструментом кнопка Можливість зміни положення кришки без використання інструментів, кріплення, що запобігає повороту Акумулятор повертається з кроком 90°, завдяки чому ви отримуєте кращу ергономіку в будь-якому робочому положенні Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatic: у разі блокування диск, мінімізує явище віддачі до найнижчого рівня, доступного на ринку, забезпечуючи максимальний захист користувача. Електронний захист від перевантаження, функція плавного запуску та захист від повторного запуску запуск Знімний пиловий фільтр для захисту двигуна від більших частинок бруду З metaBOX, інтелектуальним рішенням для транспортування та зберігання. Кілька брендів, одна система акумуляторів: цей продукт можна поєднувати з усіма акумуляторами та зарядними пристроями 18 В марок CAS. Залежно від конфігурації машина на фото може Зверніть увагу на комплектацію та опис товару. Параметри Напруга батареї VДіаметр диска 125 мм. Швидкість холостого ходу 10 000 об./хв. Різьба шпинделя M 14. Окружність ручки 159 мм. Вага без батареї 2 кг. Вага з батареєю 2,7 кг. протипиловий metaBOX 165 Lбез акумулятора, без зарядного пристрою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2 kg |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Мoдель | WB 18 LTX BL 15-125 Quick |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 10000 |
| Напруга | 18 V |
- Ціна: 22 794 ₴

