Болгарка (кутова шліфувальна машина) MILWAUKEE M18 FUEL FSAGV125 XB-0X (4933478436)

- В наявності
- Код: 108749161
20 589 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
M18 FSAGV125XB-0X | M18 FUEL™ 125 мм
кутова шліфувальна машина зі змінною швидкістю, з
функція гальма та повзунок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,2 kg |
| Волість | 800 W |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 8500 |
| Напруга | 18 V |
- Ціна: 20 589 ₴



