Болгарка (кутова шліфувальна машина) MILWAUKEE M18 FSAGF125XPDB-0X (4933478439)

- В наявності
- Код: 111643489
24 631 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
M18 FSAGF125XPDB-0X |
M18 FUEL™ 125
кутова шліфувальна машина з плоскою головкою з
перемикач гальма та пелюстковий перемикач Конструкція з плоскою головкою – дозволяє користувачеві працювати під гострими кутами до 42° Ефективність, еквівалентна 1200 Вт дротовому шліфувальному машині Система RAPIDSTOP™ гарантує зупинку диска менш ніж за 2 секунди та гарантує найвищий рівень користувача захист Перемикач лопатевого типу з функцією блокування запобігає автоматичному запуску Антивібраційна бічна ручка знижує рівень вібрації Гайка FIXTEC™ для вузька ручка для заміни диска
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,6 kg |
| Волість | 1200 W |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 8500 |
| Напруга | 18 V |
- Ціна: 24 631 ₴



