Шліфувальна машина по штукатурці Metabo RSEV 19-125 (603825710)

- В наявності
- Код: 55930561
36 822 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ремонтна шліфувальна машина 125 мм M14 RSEV 19-125 RT + алмазний шліфувальний круг Metabo Відкрийте для себе ремонтну шліфувальну машину Metabo RSEV 19-125 RT, яка заново визначає стандарти шліфування бетону, стяжки та різних типів покриттів. Оснащений передовими технологіями та інноваційними функціями, він є ідеальним інструментом для професіоналів, яким потрібна надійність і ефективність у кожній деталі.
Потужність, яка робить різницю. Серцем цієї шліфувальної машини є легкий, але надзвичайно потужний двигун Metabo Marathon із вражаючою потужністю 1900 Вт. Він забезпечує максимальну продуктивність, що забезпечує швидке й ефективне видалення матеріалу навіть для найскладніших завдань. Незалежно від того, чи працюєте ви над ремонтом бетонної підлоги, стін чи стелі, Metabo RSEV 19-125 RT зможе впоратися з будь-яким завданням завдяки високому крутному моменту та високій здатності до перевантаження, які забезпечують тривалу безперебійну роботу.
Ергономіка та комфорт роботи. Розроблена
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,5 kg |
| Волість | 1900 W |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 36 822 ₴

