Болгарка (кутова шліфувальна машина) MILWAUKEE M18 BOS125-0 (4933464228)

- В наявності
- Код: 77642749
7 887 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
M18 BOS125-0 | Шліфувальна машина M18™
Ексцентрик 125 мм
Високопродуктивний двигун MILWAUKEE® забезпечує швидкість коливань 14 000 - 24 000 хв для швидшого видалення матеріалуREDLINK™ - електронний захист від перевантаження в машині та акумуляторі, забезпечує найвищу довговічність у своєму класі. Ручка зміни швидкості з 6 налаштуваннями дозволяє вам встановити відповідну швидкість для певного матеріалуПилозбірник із фільтром допомагає підтримувати чистоту на робочому місціУніверсальна застібка на липучці дозволяє швидко та зручно замінювати папір абразивиЛегкі - лише 1,6 кгАдаптер у комплекті підходить для всіх пилососів MILWAUKEE®
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,6 kg |
| Діаметр диска | 125 mm |
| Діаметр коливального руху (мм) | 2,4 |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 24000 |
| Напруга | 18 V |
- Ціна: 7 887 ₴



