Вібраційна шліфувальна машина Festool ETS 150/5 EQ (575057)

- В наявності
- Код: 468712
34 657 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ексцентрикові шліфувальні машини ETS 150/5 EQ
Функції
Ідеальний варіант для взаємодії
Ексцентрикова шліфувальна машина ETS 150/5 ідеально підходить для проміжного шліфування. Завдяки ходу 5 мм забезпечує високу якість поверхні та оптимальне шліфування. Його можна використовувати як при роботі з деталями, так і на великих поверхнях, від початкового до проміжного шліфування. Шари фарби, віконні рами, натуральне дерево, шліфування плоских поверхонь, металевих поверхонь, шпаклівки в гіпсокартонних плитах або сусідніх шарах деревини в кутах - навіть у критичних місцях ексцентрикова шліфувальна машина ETS 150/5 у своїй стихії.
Основні моменти продукту
Швидкий найкращий результат:
Комфорт і впевненість:
Краще працювати з системою:
Відомості про продукт
Ідеально лежить у руці
Легкий, компактний, з кришкою SoftGrip і ергономічною ручкою, що забезпечує невтомну роботу як однією, так і двома руками.
Чиста робота, хороша видимість
Ефективний пилосос і повністю щільне з’єднання шланга забезпечують роботу практично без пилу. Гарна видимість для бездоганного шліфування та гігієнічних умов праці.
Менше споживання абразиву, менші витрати
Запатентована система подрібнення MULTI-JETSTREAM є єдиною системою в світі, яка використовує припливне та витяжне повітря. Це створює повітряний потік, який переносить отриманий шліфувальний пил до найближчого відсмоктувального каналу. Результат – майже 100%, завжди висока ефективність всмоктування та найвища якість поверхні, а також значно довший термін служби кріпильних липучок та абразивних матеріалів.
Постійна швидкість
Е
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,8 kg |
| Волість | 310 W |
| Діаметр диска | 150 mm |
| Діаметр коливального руху (мм) | 5 |
| Мoдель | 575057 |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 10000 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 34 657 ₴








