Вібраційна шліфувальна машина Metabo SRE 4351 (611351000)

- В наявності
- Код: 17469632
17 269 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Metabo SRE 4351 TurboTec
Шліфувальні та полірувальні машини — інструменти, необхідні в кожній столярній, автомобільній та будівельній майстернях. Завдяки їм можна точно обробляти різні поверхні, отримуючи ідеально гладку обробку. У цій статті ми детальніше розглянемо модель Metabo SRE 4351 TurboTec, яка виділяється своєю універсальністю та продуктивністю.
Універсальність і застосування
Орбітальна шліфувальна машина Metabo SRE 4351 TurboTec — це інструмент, який ідеально підходить для професійної обробки поверхонь. Підходить для шліфування деревини, зн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,7 kg |
| Волість | 350 W |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 22000 |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 17 269 ₴

