Стрічкова шліфувальна машина Metabo BA E 1075 Metabo BAE 75 (600375000)

- В наявності
- Код: 2562647
16 429 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стрічковий шліфувальний верстат Metabo BAE 75 (600375000) коробка; з підставкою машини, крутний момент: 12 Нм, шліфувальна стрічка: 75 x 533 мм, опорна поверхня шліфувальної стрічки: 85 x 150 мм
Виробник: Metabo
Комплект поставки: мішок для пилу, додаткова ручка, шестигранний ключ, присосний адаптер, поздовжній упор, підставка для машини. Технічні параметри: Тип штекера: no_plug, Вага виробу: 4,9 кг, Бренд: Metabo, Номер деталі: 600375000, Назва типу виробу: Стрічкова шліфувальна машина BAE 75 (600375000); з підставкою для машини; картон, Виробник: Metabo, Кількість коробок: 1, Номер моделі: 600375000, Заявлений постачальником регламент dg hz: not_applicable, Назва товару: Стрічкова шліфувальна машина Metabo BAE 75 (600375000) картон; з підставкою машини, крутний момент: 12 Нм, шліфувальна стрічка: 75 x 533 мм, опорна поверхня шліфувальної стрічки: 85 x 150 мм, Компоненти в комплекті: стрічкова шліфувальна машина BAE 75 (600375000); з підставкою для машини; картон, мова: англійська, назва моделі: стрічкова шліфувальна машина BAE 75 (600375000); з підставкою для машини; коробка, Тип терміну придатності продукту: термін придатності не закінчується, Температурний рейтинг: Холодильник: від 2 C до 8 C, Кількість предметів: 1, Термін придатності fc: 1 рік, Колір: ко
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,9 kg |
| Волість | 1010 W |
| Діаметр диска | 115 mm |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 16 429 ₴










