Електролобзик HIKOKI CJ18DAW2Z
  • В наявності
  • Код: 105155811
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Електролобзик HIKOKI CJ18DAW2Z
Електролобзик HIKOKI CJ18DAW2Z
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики продукту:
Лобзик CJ18DA — це акумуляторний інструмент на 18 В, призначений для тривалої та важкої роботи. Він ідеально підходить для монтажних робіт, де потрібна швидкість і зручність. Робота орбітального леза - рухається лезом вперед і назад, а також вгору і вниз. Це забезпечує більш точне та надійне різання. Комфорт роботи покращується завдяки системі заміни леза без інструментів і чудовій системі видалення пилу, яка підтримує лінію різу чистою. Пристрій також можна легко підключити до пилососа за допомогою стандартного роз'єму з мінімальним радіусом різання 25 мм. Ніжка зі сталі та алюмінію. Пристрій у специфікації W2Z - без акумулятора та зарядного пристрою. Працює з усіма літій-іонними акумуляторами HIKOKI.
Технічні дані:
У комплекті:
Основні
ВиробникHikoki
СтанНовий
Гарантійний термін12 міс
Користувальницькі характеристики
Ваги2,2 kg
Напруга18 V