Манеж для собак VidaXL на відкритому повітрі 8 панелей сталь 80x100см

- В наявності
- Код: 74820817
14 579 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Манеж для собак VidaXL - 8 чорних сталевих панелей 80x100 см
Універсальний манеж забезпечить собакам місце для гри, навчань та навчання, а також забезпечить безпеку. Це буде справжнє рай для домашніх тварин.
Буру для собак можна легко встановити та зняти. Він складається з 8 твердих панелей, до кожної з яких можна легко з’єднати суміжні, що дозволяє створювати манеж різної форми. Подіум для dogs має дверцята на петлях із засувками безпеки для зручного зберігання доступу. Огорожа виготовлена з міцного та стійкого до погодних умов Стійка до іржі сталь з порошковим покриттям, тому її можна використовувати на вулиці та всередині приміщень в приміщенні. Анкери, що входять у комплект, полегшать кріплення манежу на вулиці, підвищення його стабільності та безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота дверей | 31cm |
| Матеріал | Metal |
| Відстань між стрижнями | 1cm |
| Тип | Kojce |
| Ширина дверей | 83cm |
- Ціна: 14 579 ₴


