Манеж для собак VidaXL на відкритому повітрі, сіра сталь 28м.

- В наявності
- Код: 89543081
41 613 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Відкритий манеж для собак VidaXL, срібний, 8x4x2 м, оцинкована сталь
Цей практичний і просторий ящик для собак є ідеальним вибором для манежу, де вашим домашнім тваринам буде комфортно та безпечно на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота дверей | 170cm |
| Матеріал | Metal |
| Відстань між стрижнями | 1cm |
| Тип | Kojce |
| Ширина дверей | 45cm |
- Ціна: 41 613 ₴

