Ноутбук HP ZBook Firefly (A3YX7ET)

- Немає в наявності
- Код: 174058713
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
HP ZBook Firefly G11
Підвищена ефективність. Не розмір
Виконання на професійному рівні
Забудьте про затримки та затримки та зосередьтеся на швидкому відгуку завдяки процесору AMD Ryzen™ PRO.1
Працюйте цілий день.2 Будь-де.
Залишайтеся продуктивними, де б ви не були, з нашим найпортативнішим ноутбуком ZBook. Цей тонкий ноутбук вагою 1,4 кг3 призначений для мобільної роботи.
Зв'язок Зв'язок Співпраця_x000D_
Швидкий накопичувач HP Z Turbo Drive
Працюйте вільно будь-де з локальним сховищем PCIe, яке в 6 разів швидше, ніж SSD SSD, і в 21 раз швидше, ніж традиційні жорсткі диски.6
Технологія HP Fast Charge
Водозахищена клавіатура
Аварії трапляються, тому ми оснастили нашу клавіатуру дренажним отвором, щоб пролита рідина могла витікати знизу, що полегшує очищення пристрою.
Wi-Fi 6E
Отримайте швидке та надійне з’єднання в щільному бездротовому середовищі за допомогою передачі даних Wi-Fi 6E8
Провідні в галузі функції безпеки
Кожен ноутбук стандартно оснащений розширеними функціями безпеки. Захист системи, як-от HP Sure Start – перший у галузі BIOS із самовідновленням – забезпечує безпеку вашого пристрою, а також ваших даних та ідентифікації.
Порти
Специфікація
Дисплей
35,6 см (14 дюймів) WUXGA (1920 x 1200) IPS
Процесор
AMD Ryzen™ 9 8945HS
RAM
32 ГБ DDR5
Жорсткий диск
1 ТБ SSD
Відеокарта
Графіка AMD Radeon™ 780M
Стандарт підключення
MediaTek RZ616
Багатоядерна технологія розроблена для покращення продуктивності певних програм. Деякі користувачі або програми можуть не мати користі від цієї технології. Продуктивність і т
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8945HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 1,41 kg |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Код виробника | A3YX7ET |
| Кількість комірок акумуляторної батареї | 3 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 16MB |
| Мoдель | ZBook Firefly G11 |
| Матеріал | Aluminium, Magnez |
| Модель відеокарти | Radeon 780M |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Розподіл | HP |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 5200MHz |
| Яскравість матриці | 800 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴








