Монітор HP E23 G4 9VF96A3

- Немає в наявності
- Код: 135953170
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор HP E23 G4 FHD. Створено для продуктивності. Працювати комфортно. Завдяки монітору HP і його ергономічній природі ви можете ще легше зосереджуватися та досягати своїх цілей ефективніше. Роздільна здатність Full HD монітора E23 G4 з активним синім світлофільтром забезпечує комфортну роботу. Якісна матриця. Не відмовляйтеся від комфорту для очей під час роботи з монітором HP завдяки рішенню, яке зменшує випромінювання синього світла, яке шкодить вашому зору. Завдяки технології дисплея IPS ви можете насолоджуватися чудовими широкими кутами огля| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з підставкою | 5,4 kg кг |
| Час відповіді | 5ms |
| Річне споживання енергії | 26 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Nie posiada |
| Динамічний контраст | 1000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Мoдель | E23 G4 |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 26W |
| Розмір плями | 0,265mm |
| Розмір екрана | 58 cm см |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub, DisplayPort, USB-C, HDMI, USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Яскравість | 250cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴





