Монітор iiyama XU2493HSU-B1

- Немає в наявності
- Код: 94470524
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ProLite XU2493HSU-B1 XU2493HSU — це стильний монітор, який ідеально підходить для додатків, які потребують підключення екранів, як в офісах, так і в цифрових вивісках. Матриця за технологією IPS забезпечує відмінну передачу кольору і широкі кути огляду. Монітор оснащений трьома сигнальними входами: аналоговим VGA і цифровим HDMI і технологією DisplayPort. IPS-матриці цінуються за широкі кути огляду і точне природне відтворення кольорів. Вони особливо добре працюватимуть там, де кольори відіграють найважливішу роль для здоров’я наших очей. Техноло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3,3kg |
| Час відгуку | 4ms |
| Висота з основою | 415mm |
| Річне споживання енергії | 28 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | A |
| Код сертифікації | 352217 |
| Мoдель | XU2493HSU-B1 |
| Потужність динаміка | 2W |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 19W |
| Розмір плями | 0,28mm |
| Розмір екрана | 60 cm см |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub, DisplayPort, HDMI, USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
| Яскравість | 250cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴








