Монітор Dell P 210-Bddx/5Y (210BDDX5Y)

- Немає в наявності
- Код: 141463352
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор P2723D 27 дюймів IPS LED QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/5xUSB 3.2/3Y AES
Монітор Dell 27 P2723D Зосередьтеся на своїх завданнях за допомогою монітора QHD 27, оптимізованого для високої продуктивності та чітких деталізованих зображень.
Максимальна продуктивність. Максимальний комфорт.
Власна конфігурація для максимальної продуктивності
Перетворіть свій робочий простір на організований центр продуктивності
Багатозадачність на наступному рівні з Dell Display Manager
Екологічний підхід з урахуванням сьогодення та майбутнього
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Час відповіді | 8ms |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Nie posiada |
| Динамічний контраст | 1000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Мoдель | P2723D |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 21W |
| Розмір плями | 0,233mm |
| Розмір екрана | 68 cm см |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| З'єднувачі | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,3W |
| Яскравість | 350cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴






