Трактор садовий Stiga Tornado 5108 W (2T1220481/ST2)

- Немає в наявності
- Код: 123349761
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Садовий трактор Stiga Tornado 5108 W
Спеціально адаптований двигун STIGA V-Twin пропонує більше потужності,_x000D_ і, таким чином, чудова продуктивність і економія палива_x000D_ зменшені викиди вихлопних газів і більш плавна робота.
Ви можете успішно впоратися із зарослим газоном,_x000D_ занадто висока для мульчування чи збору врожаю.
Задні 20-дюймові колеса забезпечують хороше зчеплення, навіть на_x000D_ складний рельєф
Гідростатична трансмісія дозволяє постійно контролювати швидкість до_x000D_ вперед, без перемикання передач вручну.
Сидіння забезпечує оптимальну підтримку та амортизацію_x000D_ нерівності рельєфу під час руху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 176 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів регулювання косіння | 7 |
| Мoдель | Tornado 5108 W |
| Потужність [кВт] | 10,8 |
| Потужність двигуна внутрішнього згоряння (л.с.) | 13,6 |
| Потужність, Вт | 10800 |
| Об'єм двигуна (см3) | 586 |
| Виробник двигуна | Stiga |
| Робоча ширина | 108 cm см |
| Тип регулювання висоти стрижки | Centralne |
- Ціна: 9 999 ₴








