Похильна витяжка Lanilia Lonito 60.1 Black

- В наявності
- Код: 130518390
11 207 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Найважливіші функції капюшона Lanilia Lonito 60.1 Black
Переваги та переваги для користувача витяжки Lanilia Lonito 60.1 Black
Справжня перлина серед настінних кухонних витяжок - Lonito 60.1 Black вражає своїм оригінальним стилем і позачасовістю використаних матеріалів. Представлена нами модель - це поєднання сучасних технологій, високої функціональності та унікального дизайну. Максимальна продуктивність: 280 м3/год. Кнопкове керування_x000D_ _x000D_ Енергозберігаюче освітлення
Функціональні можливості:
Представлена похила настінна витяжка може працювати в двох режимах. Витяжка швидко і якісно фільтрує повітря на кухні, а витяжка (при підключенні до вентиляційного каналу) виводить випари назовні._x000D_ _x000D_ Алюмінієвий і вугільний фільтри забезпечують бездоганну роботу пристрою
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 60 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | E |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | E |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | LANILIA LONITO 60.1 BLACK |
| Максимальна гучність | 63 dB |
| Мінімальний об'єм | 47 dB |
| Потужність освітлення | 3W |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 280 |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 11 207 ₴








